TalTech/Optibet korvpallimeeskond on peamiselt üliõpilastest koosnev korvpallimeeskond, mis osaleb käesoleval hooajal, Põhja-Euroopa korvpalliliigas (ENBL), Eesti-Läti korvpalliliigas ning üliõpilaste meistrivõistlustel kodu- ja välismaal. Meeskonda juhendab 2022/23 hooajal endine Eesti korvpallikoondise abitreener Alar Varrak.
Veebipõhised online kasiinod on Eestis juba väga populaarsed, kuid teame, et parima kasiino leidmine pole sugugi lihtne ülesanne. Seepärast toome OnlineCasino-EE tiimiga sinuni Eesti kasiinomaastiku koorekihi. Vaata siinsamas lehel olevat suurt kasiinode võrdlust ning loe edasi, et saada täpsemalt teada, milline on Eesti parim online kasiino või mida sa üldse võid veebikasiinodest oodata.
Eridieedi pidamine kunagi elus. Söömisharjumuste muutmine kaalulangetamise või kaalu tõstmise (viimase 3 aasta jooksul) eesmärgil. Soola lisamine toidule: tavaline keedusool, pan-sool või muu vähendatud naatriumisisaldusega sool, jodeeritud sool, ei kasuta üldse soola. Rasvaine kasutamine toiduvalmistamisel: toiduõli, margariin, või või peamiselt võid sisaldav rasvaine, searasv või muu loomne rasv, ei kasutata ühtegi rasvainet. Ei valmistata kodus toitu. Köögi- ja puuvilja (keedetud ja värske) tarbimise korrad nädalas, seitsme viimase päeva jooksul vähemalt 400 grammi köögivilja või puuvilja tarbimine. Toiduainete (linnu (kana)liha, kala, sealiha, veiseliha, loomaliha) tarvitamise sagedus päevades seitsme viimase päeva vältel. Intensiivse treeningu või võistlusspordiga (vähemalt 3–4 korda nädalas) ja tervisespordiga tegelemine kunagi elus; nelja viimase nädala jooksul tegelemise sagedus (peaaegu iga päev, 3–4 korda nädalas, 1–2 korda nädalas). Tervisespordiga tegelemise maht tundides nädalas, vähe intensiivse tervisespordiga (kepikõnd, pikem jalutuskäik (ka töölt koju), jalgrattasõit (ka töölt koju)) tegelemine nelja viimase nädala jooksul, maht tundides vabal ajal. Istuva tegevuse (lugemine, televiisori vaatamine, muu istuv tegevus) maht tundides nädalas. Jalgsi liikumise või jalgrattaga sõit minutites päevas (vähem kui 15 minutit päevas, 15–30 minutit päevas, 30–60 minutit päevas, rohkem kui 60 minutit päevas, tööl käimine autoga/ühistranspordiga, ei käi tööl või töötab kodus). Janu esinemise sagedus tavaolukorras (mitte pärast rasket tööd, treeningut, sauna, palava ilmaga jm).
Kui mängida online kasiinos pärisraha eest (st teha pärisrahas panuseid), siis on täiesti võimalik ka raha võita – seda muidugi siis, kui sul on hea õnn. Arvesta lihtsalt sellega, et tegemist on õnnemängudega ning sul on suur oht hoopis raha kaotada. Kasiino pole mõeldud raha teenimiseks: see on kõigest meelelahutus.
Krüptoraha on muutunud üha populaarsemaks maksevõimaluseks online kasiinodes. Krüptoraha kasutamine online kasiinodes võimaldab mängijatel teha kiireid ja turvalisi makseid ning väljamakseid. Enamik Eesti online kasiinod aktsepteerivad krüptoraha, sealhulgas Bitcoin, Ethereum ja Litecoin.
Töötajate arv kuu lõpul kuude kaupa. Aastakeskmine töötajate arv kuus, taandatud täistööajale. Töötatud tundide arv aastas: töötatud tundide arv (v.a ületunnid), ületundide arv, tööandja töösisekorra eeskirja järgi kehtestatud tööajanorm nädalas (tundides). Tööandja tasustatud, kuid mittetöötatud päevade arv aastas: puhkusepäevade arv, osaliselt tasustatava puhkuse päevade arv, haiguspäevade arv (v.a ravikindlustuse arvelt tasustatud päevad), muude tasustatud päevade arv. Tööandja brutotasu töötajatele aastas: põhitöötasu, regulaarne lisatasu ja preemia; ebaregulaarne lisatasu ja preemia; puhkusetasu, tasemekoolitusel või tööalasel koolitusel viibimise ajal makstud tasu jm; tööandja makse töötajate hoiuskeemidesse (tööandja hoiuskeemid, aktsiate ostmise skeemid); tasu tootena või teenusena; tasu töötajatele majutamise ja eluasemega seotud kulutusteks; tööandja auto kasutamine isiklikuks tarbeks; kaudsed toetused oma töötajatele: soodustused tööle ja töölt koju sõiduks; dotatsioon sööklatele, söögitalongid; dotatsioon lasteaedadele ja -sõimedele ning müügipunktidele ja kauplustele; soodustused kultuuri, spordi ja vaba aja veetmise ning teeninduse valdkonnas; maksed ametiühingufondidesse. Tööandja kohustuslikud, leppekohased ja vabatahtlikud maksed sotsiaalkindlustusskeemidesse aastas: riiklik sotsiaalmaks, tööandja töötuskindlustusmakse, tööandja leppekohased ja vabatahtlikud maksed (leppekohane ja vabatahtlik kindlustus (elu-, tervise-, õnnetusjuhtumikindlustus jm), leppekohased ja vabatahtlikud maksed pensioni-, ravi-, töötuskindlustusskeemidesse jm). Tööandja hüvitised ja sotsiaaltoetused töötajatele aastas: tööandja hüvitis haigestumise, tööõnnetuse ja kutsehaiguse puhul; osaliselt tasustatava puhkuse tasu töömahu või tellimuse ajutisel vähenemisel; tööandja hüvitised töösuhte lõpetamisel; tööandja sotsiaaltoetused: arstiabi kasutamise korral, lapsehoolduspuhkusel viibivatele töötajatele, tööandja juures töötanud endistele töötajatele, ühekordne toetus juubeli, sünni ja surma puhul, stipendiumid ja õppemaksud jm. Tööandja kulutused tööalasele koolitusele aastas. Tööandja muud kulutused aastas: tööjõu värbamise agentuuridele tehtud kulutused, tööpakkumiskuulutused pressis, töölevõtuintervjuule tulnud kandidaatide sõidukulud jm; töö- ja vormiriietus (v.a ohutustehnilised kaitserõivad ja -jalatsid ning teised kaitsevahendid). Muudelt organisatsioonidelt saadud toetused tööandjale aastas: tööandjale makstav tööturutoetus tööturul väiksema konkurentsivõimega töötu tööle rakendamisel, sihtannetuste (sihtprojektid, välisabiprojektid jm) arvelt makstav brutotasu oma töötajatele.